Graduate Students

NAME Committee Chair
Agudelo, Martha Sofia Bill Grant
Al-Badran, Ali Abdulameer Kahtan Masami Fujiwara
Andrew, Shannon Roel Lopez
Angeli, Nicole Lee Fitzgerald
Arantes, Caroline Chaves Kirk Winemiller
Arenaz, Cristina Marie Norman Dronen
Barlow, Douglas Milton Roel Lopez
Beaver, Jared Tyler Roel Lopez
Beyer, Meghan Katherine Susan Cooper
Blandon, Ivonne Rodriguez Frances Gelwick
Bloomer, Tymon Daniel Daniel Roelke
Bokhutlo, Thethela Kirk Winemiller
Bower, Luke Max Kirk Winemiller
Buchholtz, Erin Lee Fitzgerald
Burns, Alton F Delbert Gatlin
Bush, Elizabeth Frances Gelwick
Cagle, Sierra Daniel Roelke
Caldwell, James William Nova J. Silvy
Cammarata, Charlayna Norman Dronen
Cary, Jennifer Ann Gary Voelker
Castellanos, Adrian Andres Jessica Light
Castillo Alvarado, Sergio Alexandr Delbert Gatlin
Catanach, Therese Anne Nova J. Silvy
Christy, Jeffrey Roel Lopez
Chyn, Kristina Lee Fitzgerald
Collins, Allison Thomas E. Lacher
Colon, Melanie Renee Michael Morrison
Conley, Mason Decker Brett Collier & Markus Peterson
Craig, Natalie Anne Jane Packard
Crane, Heather Leighanne Jane Packard
Cullen, Joshua Alexander Christopher Marshall
Dart, Todd Stephen Delbert Gatlin & William H. Neill
Davis, Helen Michael Morrison
Davis, Kristin Michael Morrison
Davis, Jason Dale Rollins
De Cruz, Clement Roy Delbert Gatlin
De La Rosa Reyna, Xochitl Fabiola Luis Hurtado
Echo-Hawk, Patricia Diana Kevin W. Conway
Ellis, Jonathan Tucker Frances Gelwick
Engeling, Lauren Roel Lopez
Ertl, Hannah Miguel Mora
Fitzgerald, Daniel Bruce Kirk Winemiller
Galan, Aleyda Patricia Jessica Light
Garrett, Timothy Toby Hibbitts & Gary Voelker
Gerrity, David Joseph Thomas E. Lacher
Gesundheit Montero, Pablo Kirk Winemiller
Gillbert, Jessica Thomas E. Lacher
Gocke, Kelsey Lynn Frances Gelwick
Goldstein, Liat Y Norman Dronen
Gomez Ruiz, Emma Patricia Thomas E. Lacher
Gonzalez, Lisa Ann Frances Gelwick
Gonzalez, Mike Clark E. Adams
Grafton, Taylor John Jane Packard & Delbert Gatlin
Gutierrez, Maria del Refugio Roel Lopez
Harvey, Johanna Alexandra Daniel Roelke
Holden, Ronnisha Sharay Michael Morrison
Horn, Sarah Ellen Tarla Rai Peterson
Huntley, Jerry Wallace Gary Voelker
Hutchinson, Mark Ryan Michael Morrison
Ju, Min Delbert Gatlin
Kelton, Jason Delbert Gatlin
Keppeler, Friedrich Kirk Winemiller
Kim, Jiyeon Kevin W. Conway
Kramm, Mathew M Roel Lopez
Kubicek, Kole Matthew Kevin W. Conway
Lafleur, Cassandra Clark E. Adams
Leo, Jennifer Purviance Bill Grant
Lekoko, Othusitse Lee Fitzgerald & Amanda Stonza
Liles, Michael Joseph Tarla Rai Peterson
Linaje, Kirk A Wyndylyn Von Zharen & Delbert Gatlin
Lopez Delgado, Edwin Orlando Kirk Winemiller
Lowden, Joanne Adelle Bill Grant
Luepke, Troy Donovan Roel Lopez
Macedo, Danielle Luis Hurtado
Maldonado, Alejandra Miguel Mora
March, Matthew Nova J. Silvy
Martinez Montoya, Humberto Mariana Mateos
Martinez, Marisa Takada Michael Morrison
Mason, Toni Susan Ritter Frances Gelwick
Mcgovern, Kristen Ann Randall Davis
Mendez-Jimenez, Adriana Daniel Roelke
Mergogey, Crissie Perry Barboza
Merson, Carrie Elizabeth Roel Lopez
Milburn, Mike Roel Lopez
Mock, Iliana Kevin W. Conway
Molina, Danielle Marie Luis Hurtado
Montalvo, Andrea Elisa Roel Lopez
Moreno, Marisela Roel Lopez
Muhl, Rika Marie Wandless Daniel Roelke
Muniz, Jerome R Clark E. Adams
Munoz, Anna Maria Roel Lopez
Mynatt, Christopher Frances Gelwick
Neam, Kelsey Dillon Thomas E. Lacher
Ndeda, Violet Luis Hurtado
Neely, Wesley Norman Dronen
O’Hanlon, Ryan Frances Gelwick
Oster, Keith Perry Barboza
Palacios Mejia, Maura Gary Voelker
Peachey, Brittany Delbert Gatlin
Penn, Amanda Kate Nova J. Silvy
Perez, Oscar Nova J. Silvy
Pierce, Brian Leslie Nova J. Silvy
Piper, Cyrenea Bragdon Masami Fujiwara
Pistone, John Paul Gary Voelker
Poche, David Matthew Bill Grant
Preisser, Whitney Claire Jessica Light
Ragland, Chara Joy Tarla Rai Peterson
Randel, Charles Jack Nova J. Silvy
Reckseit, Stuart Susan Cooper
Rector, Matthew Francis Susan Cooper
Roach, Nicolette Thomas E. Lacher
Rodger, Anthony William Kirk Winemiller
Rogan, Jordan Thomas E. Lacher
Rosales Leija, Misael Delbert Gatlin & Addison Lawrence
Rosario, Roderic G Roel Lopez
Rossi Junior, Waldemar Delbert Gatlin
Sabin, Laura Beth Miguel Mora
Saenz, David Ernesto Kirk Winemiller
Saldias, Jesus Thomas Roel Lopez
Sandoval, Christopher Enrique Frances Gelwick
Schalk, Christopher Michael Roel Lopez
Schmitt, John Roel Lopez
Schmude, Erik Miguel Mora
Scroggs, Luke Brett Collier & Markus Peterson
Silvy, Elizabeth Frances Gelwick
Smith, Gerald Miguel Mora
Smith, Kathryn Noel Michael Morrison
Soliz, Liza Ann Roel Lopez
Soria, Cynthia Roel Lopez
Strubb, Adrienne Rose Tarla Rai Peterson
Swenson, Alexa Bill Grant
Summerhill, Kathryn Thomas DeWitt
Tabone, Wendy Hammond Wyndylyn Vonzharen
Takano, Oona Mariko Jessica Light
Thompson, Bennie Roel Lopez
Thompson, Dan Perry Barboza
Torres, Zaria Miguel Mora
Tsakiris, Eric Theodore Kevin W. Conway
Turner, Sarah Roel Lopez
Urgo, Tyler O’Brien Roel Lopez
Velasquez Martinez, Alejandro Delbert Gatlin
Vigo Trauco, Gabriela Mariana Mateos
Vilchez-Ramirez, Igor Norman Dronen
Walkup, Danielle Kathryn Lee Fitzgerald & Toby Hibbitts
Wang, Chang Luis Hurtado
Wedemeyer, Kathryn Tarla Rai Peterson
Wiedemann, Hardy Susan Cooper
Withrow, Frances Grace Daniel Roelke
Woelfel, Haley Nicole Michael Masser
Wood, Margot Astrid Thomas E. Lacher
Young, Megan Toby Hibbitts
Zhou, Can Masami Fujiwara

Comments are closed.